top of page

Autorių kodavimas naudojant įrankių knygą

Top page

Programavimas gali atrodyti kaip sausa disciplina; kažkas iš keistų kalbų, kurios atrodo kaip raidžių, skaičių, skliaustų ir keistų simbolių mišinys, skirtas keletui išrinktųjų... Bet už kodo visada slypi širdis, aistra  ir daug fantazijos...

Coding.png
ezgif.com-gif-maker.gif
 
SDK kūrimui, kokia aistra

Praėjusio šimtmečio pabaigoje, prieš plačiai paplitus internetui per pačių įvairiausių tipų įrenginius ir elektronines knygas , daugialypės terpės turinio platinimas beveik visiškai buvo patikėtas kompaktiniams diskams. Jie buvo sukurti naudojant specialią programinę įrangą, vadinamą Authoring, kurios apibrėžimas yra toks:

 

Visų tų operacijų, kurios prisideda prie  daugialypės terpės informacijos palaikymo (CD, DVD ir kt.) sukūrimas ir kuris vyksta per kūrimo rinkinį, leidžiantį kurti programas, kurios gali būti paleistos įvairių tipų įrenginiuose (PC, Mac, planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ir kt.). Komplektas yra  aprūpinta programavimo kalba, kuri suteikia du vykdymo režimus:

  • Autorius , kuriame turinys (pvz., tekstas, vaizdai, garsas, vaizdo įrašas) yra surinktas kartu su programuojamų objektų serija (pvz., meniu, naršymo ir (arba) veiksmų mygtukais ir kt.), kurių reikia naudoti;

  • Skaitytojas , leidžiantis susipažinti su programa.  

Redakciniu požiūriu kūrimas buvo kažkas nepaprastai gražaus, nes galutiniam vartotojui suteikė tiek daug įžvalgų apie temą per garso, vaizdo įrašus, vaizdus ir animaciją.

Buvo patikrinta kiekviena smulkmena: viskas turėjo būti tobula! Programos, kurios leido realizuoti šiuos stebuklus, galėjo lengvai sukurti tikrą daugialypės terpės programinę įrangą net su valdymo programomis ...

Turėjau privilegiją, kad galėjau tyrinėti šią programavimo šaką toli ir plačiai, sugebėti kurti įvairias daugialypės terpės programas, iš kurių čia pristatau man pačias brangiausias.

 

Ši sukaupta patirtis, nepaisant to, kad visada buvo civilinis, pramoninis ir jūrų elektrikas,  Išlieju jį ant kai kurių kūrinių, skirtų žiniatinkliui ar profesionaliems pristatymams.  

Keletas žodžių apie mano širdį SDK: įrankių knyga

ToolBook buvo daugialypės terpės programavimo programinės įrangos kūrimo rinkinys , skirtas el. mokymosi turiniui kurti Microsoft Windows aplinkoje. Jos kūrimą 1990 m. inicijavo korporacija Asymetrix , kuri buvo Paulo Gardnerio Alleno , „Microsoft“ įkūrėjo kartu su Billu Gatesu, idėja.

„ToolBook“ naudojo knygos metaforą: projekto failas buvo laikomas tomu, apimančiu daugybę daugialypės terpės turinio puslapių: teksto, vaizdų, garso, vaizdo įrašų, animacijos ir kt.

Šis SDK leido kurti programas ir mokymo medžiagą, skirtą „Windows“ ir (arba) žiniatinkliui. Kad palaikytų šiuos du diegimo modelius, įrankių knygoje buvo dvi skirtingos kūrimo aplinkos:

  1. Open Script Editor – įrankių knygoje buvo integruota didelio našumo programavimo kalba , vadinama Open Script, kuri buvo orientuota į objektą ir įvykiais. Open Script turėjo daugiau nei tūkstantį komandų ir funkcijų ir buvo skirtas tik kompiuterių programoms kurti. Kiekvienas objektas, sudarantis knygą, nuo eilutės iki mygtuko, leido per kontekstinį meniu pasiekti tam tikrą užrašų knygelę, kuri buvo būtent redaktorius, kuriame buvo sudaryti programavimo kodo blokai, bet veikė tik vietiniame ToolBook variklyje.

  2. Veiksmų rengyklė – tai buvo antroji programavimo aplinka, vėlgi pagrįsta Open Script, bet labai supaprastinta. Tiesą sakant, jame buvo apie aštuoniasdešimt funkcijų, išreikštų kodo forma, skirtų pritaikyti objektams arba tiesiogiai objektams ( veiksmų mygtukai , kombinuoti langeliai , žymimieji langeliai ir kt.), kad būtų galima greitai gauti klausimynus su atsakymų variantais, hiperteksto pamokų serijas, pristatymus. ir kt. Ši funkcija buvo skirta tiems, kuriems, nepaisant to, kad jie nėra visiškai susipažinę su pagrindinėmis programavimo sąvokomis, reikėjo sukurti skaitmeninę didaktinę medžiagą. „Action Editor“ programavimo kodas vienodai gerai veikė ir įrankių knygoje, ir žiniatinklio naršyklėje ( DHTML ).

 

Po kelių korporacinių nesėkmių programinė įranga perduota „ SumTotal “, kuri ją kūrė iki 2012 m. su 11.5 versija. 2021 m. birželio mėn . pranešime spaudai, paskelbtame savo svetainėje, „Sum Total“ skelbia oficialią „ToolBook“ palaikymo pabaigos datą EOL nuo 2021 m. gruodžio 31 d .

ToolBook_115_UI.png

 

Naujausios įrankių knygelės 11.5 versijos GUI

Programinė įranga

Šia kalba paskelbtų įrašų dar nėra
Laukite naujienų...
AGPS
Aquacounter
MAE
ezgif.com-gif-maker.gif

Dalintis šiuo puslapiu 

scendi.gif
bottom of page